Anna Przybyła - Sułowska
tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz angielskiego


Anna Przybyła-Sułowska to tłumacz angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie oraz odpowiednimi kompetencjami uprawniającymi do jego wykonywania. Jako absolwentka prestiżowych uczelni (Uniwersytet Jagielloński oraz Akademia Ekonomiczna w Krakowie), Anna Przybyła-Sułowska może poszczycić się gruntownym przygotowaniem merytorycznym, które wzbogaca wieloletnia praktyka. Doświadczony i doskonale przygotowany do wykonywania zawodu tłumacz angielskiego będzie zatem gwarancją najwyższej jakości usług.

Anna Przybyła-Sułowska swoją pracę jako tłumacz angielskiego wykonywała zarówno w oparciu o umowy o pracę, jak i własną działalność gospodarczą. Dzięki współpracy z wieloma firmami i instytucjami w kraju i za granicą, zdobyła cenne doświadczenie związane z pracą w otoczeniu międzynarodowym. Oferta, jaką prezentuje tłumacz angielskiego przewiduje między innymi tłumaczenia zwykłe i poświadczone materiałów i dokumentów ekonomicznych, prawnych, bankowych, finansowych, rachunkowych, handlowych, czy marketingowych.

Anna Przybyła-Sułowska dokłada zawsze wszelkich starań, by Klienci otrzymali zlecone tłumaczenia zgodnie z wcześniej przyjętymi ustaleniami. Tłumacz angielskiego gwarantuje tym samym 100% wywiązanie się ze wszystkich zobowiązań i terminów. Wszelkie szczegółowe informacje na temat zakresu działalności oraz orientacyjnych cen usług znajdą Państwo na głównej stronie serwisu www.aps-translator.com.pl.
Strona główna | Tłumacz przysięgły | Tłumacz przysięgły angielski | Tłumacz angielskiego | Pozycjonowanie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Anna Przybyła - Sułowska tłumacz przysięgły
ul. Szafirowa 8/26, 31-232 Kraków;  tel./fax: +48 12 415 04 74; tel. +48 605 408 351; aps@aps-translator.com.pl